Начелник општине Прњавор објављује

ЈАВНИ ПОЗИВ

за достављање пријава за додјелу средстава удружењима из области културе и осталим удружењима

Позивају се удружења грађана са подручја општине Прњавор да поднесу пријаве  за додјелу буџетских средстава у 2018. години.

Пријаве за додјелу средстава подносе се у Шалтер сали општине Прњавор и достављају се Одјељењу за локални економски развој и друштвене дјелатности.

Јавни позив за достављање пријава за додјелу средстава удружењима у 2018. години објављен је 25.01.2018. године и траје петнаест дана од дана објављивања, односно до 09.02.2018. године. Накнадне и непотпуне пријаве неће бити узете у разматрање.

Јавни позив са информацијама о условима за остваривање права за додјелу буџетских средстава и документацији коју је потребно приложити објављен је на огласним таблама Општинске управе општине Прњавор и званичној интернет страници општине Прњавор www.opstinaprnjavor.net.

Услове позива можете преузети овдје: Јавни позив за додјелу средстава удружењима. Све остале информације могу се добити на телефон број: 051/663-740, локал 212.