Јавна расправа о Нацрту одлуке о радном времену у угоститељским, трговинским, занатским, услужним и другим објектима на подручју општине Прњавор биће одржана у уторак, 2. априла 2019. године са почетком у 18:00 часова у Центру за културу. Нацрт одлуке доступан је грађанима путем линка – Нацрт одлуке , у шалтер сали и мјесним канцеларијама Општинске управе, као и у Одјељењу за инспекцијске послове (канцеларија бр. 47 у времену од 07 – 15h) сваким радним даном, почев од 26.3 до 2.4.2019. године.  Примједбе, приједлоге и сугестије грађани могу доставити и путем и-мејла [email protected] до дана одржавања јавне расправе или на јавној расправи. Из Одјељења за инспекцијске послове позивају власнике угоститељских, трговинских, занатских, услужних и других објеката, као и остале заинтересоване субјекте и грађане да узму активно учешће у јавној расправи и дају свој допринос у креирању наведене одлуке.

Нацрт одлуке о радном времену у угоститељским, трговинским, занатским, услужним и другим објектима на подручју општине Прњавор