Načelnik opštine Prnjavor objavljuje Javni poziv za učešće u Javnoj raspravi o Nacrtu revidirane Strategije razvoja opštine Prnjavor, za period 2018-2020. godina. Pozivaju se svi budžetski korisnici, predstavnici savjeta mjesnih zajednica, javnih preduzeća i ustanova, udruženja građana i zainteresovani građani opštine Prnjavor, da uzmu aktivno učešće u javnoj raspravi, koja će biti održana u Prnjavoru dana 04.04.2018. godine (srijeda), sa početkom u 18 časova u prostorijama Javne ustanove Centar za kulturu Prnjavor.

Zainteresovani građani uvid u dokument mogu izvršiti na zvaničnoj internet stranici opštine Prnjavor opstinaprnjavor.net ili neposredno u Šalter sali Opštinske uprave opštine Prnjavor, u vremenu od 07-15 časova svakim radnim danom počev od 29.03. do 04.04.2018. godine. Sve primjedbe, prijedloge i sugestije građani mogu dostaviti putem e-mail-a [email protected] do dana održavanja javne rasprave ili na javnoj raspravi.