Начелник општине Прњавор објављује Јавни позив за учешће у Јавној расправи о Нацрту ревидиране Стратегије развоја општине Прњавор, за период 2018-2020. година. Позивају се сви буџетски корисници, представници савјета мјесних заједница, јавних предузећа и установа, удружења грађана и заинтересовани грађани општине Прњавор, да узму активно учешће у јавној расправи, која ће бити одржана у Прњавору дана 04.04.2018. године (сриједа), са почетком у 18 часова у просторијама Јавне установе Центар за културу Прњавор.

Заинтересовани грађани увид у документ могу извршити на званичној интернет страници општине Прњавор opstinaprnjavor.net или непосредно у Шалтер сали Општинске управе општине Прњавор, у времену од 07-15 часова сваким радним даном почев од 29.03. до 04.04.2018. године. Све примједбе, приједлоге и сугестије грађани могу доставити путем e-mail-a [email protected] до дана одржавања јавне расправе или на јавној расправи.