Јавна расправа о Нацрту плана капиталних инвестиција општине Прњавор за период 2019-2021. године биће одржана у сриједу, 3. априла 2019. године са почетком у 12.00 часова у Центру за културу. Нацрт плана доступан је грађанима путем линка – Нацрт плана , у шалтер сали и мјесним канцеларијама Општинске управе, као и у Одјељењу за стамбено – комуналне послове и инвестиције, сваким радним даном, почев од 27.3 до 3.4.2019. године. Примједбе, приједлоге и сугестије грађани могу доставити и електронске поште [email protected] до дана одржавања јавне расправе или на јавној расправи. Из Одјељења за стамбено-комуналне послове и инвестиције позивају заинтересоване грађане да узму активно учешће у јавној расправи и дају свој допринос у креирању наведеног плана.

Нацрт плана капиталних инвестиција општине Прњавор за период 2019-2021. године