Одјељење за просторно уређење Општинске управе општине Прњавор обавјештава грађане и стручну јавност да ће се дана 22.06.2020. године са почетком у 14,00 часова у просторијама Општине Прњавор (Бијела зграда) одржати јавна расправа на Нацрт измјене дијела Урбанистичког пројекта „Градско језгро“ (измјена VI).

У оквиру ове јавне расправе, разматраће се све примједбе, приједлози и мишљења на Нацрт дијела Урбанистичког пројекта „Градско језгро“ (Измјена VI).

Све информације везане за јавну расправу поменутог Урбанистичког пројекта, могу се добити у Одјељењу за просторно уређење, канцеларије бр. 4 и 7 или на број телефона 051/660-905.

Напомена: на јавној расправи обавезно је ношење заштитних маски а све у складу са новонасталом ситуацијом, те мјерама заштите од ширења корона вируса.