Протеклог викенда завршено је гласање за најуређеније двориште на подручју општине Прњавор. Гласовима грађана изабрани су побједници овогодишњег такмичења.

Титулу „најуређенијeг“ добили су: двориште Николине Јањић, у категорији приватно двориште, излетиште „Ивел“ у категорији двориште пословног субјекта, организације и јавне установе, двориште заједнице етажних власника Прњавор, улица Владе Винчића, балкон Драгане Кљунић у категорији балкона и домаћинство Сибинчић у категорији домаћинство на селу.

За власнике најуређенијих дворишта обезбјеђене су новчане награде, а о термину преузимања награда побједници ће бити обавјештени у наредним данима.

Ове године правила такмичења „Избор најуређенијег дворишта“ су била измјењена, због тренутне епидемиолошке ситуације и кандидати су своја дворишта пријављивали електронским путем, а побједнике су изабрали грађани.