Начелник општине Прњавор др Синиша Гатарић обишао је радове на реконструкцији Улице Вида Њежића, која се већ дужи низ година налази у веома лошем стању због велике фреквенције саобраћаја. Тим приликом, начелник Гатарић је нагласио да се ради о веома захтјевном пројекту, који подразумијева велика новчана улагања. „Предрачун за уређење ове улице у дужини од 800 метара износи 900.000 КМ и ово је веома озбиљна инвестиција. У овом моменту радимо на првој фази реконстукције ове улице, која подразумијева уређење више од 200 метара укључујући и реконстукцију водоводне мреже и то на дијелу гдје је ова улица највише оштећена“, рекао је Гатарић. Он је нагласио, да ће дио ове улице бити асфалтиран у петак, те да ће у наредном периоду ова улица бити уређена у потпуности.