Гостујући у емисији 5 до 7 Алтернативне телевизије, начелник општине Прњавор Дарко Томаш говорио је о инфраструктурним радовима у протеклом периоду, активностима на изградњи првог кружног тока у Прњавору, значају изградње ауто пута за општину Прњавор, те прњаворском породилишту. „Уз финансијску помоћ Владе Републике Српске, у сам град Прњавор у протеклих годину дана уложено је близу 2 милиона марака“, рекао је Томаш. Начелник Томаш је нагласио, да је усвојен и нацрт буџета за 2018. годину у износу од 21.147.000,00 КМ, те да је буџет за сљедећу годину планиран у смијеру реализације што већег броја инвестиција, стабилности у исплати студентских стипендија, пољопривредних подстицаја, као и социјалних давања. Начелник је истакао, да се Прњавор има чиме похвалити у области спорта и културе, а посебно туризма, наглашавајући да у посљедње двије године успјешно послује реновирана Бања Кулаши.