Сви заинтересовани грађани до понедјељка, 15. маја до 16:00 часова могу се пријавити за учешће у акцији под називом „Избор најуређенијег дворишта“, коју организује Општинска управа општине Прњавор. У овој акцији бираће се најуређеније двориште породичног стамбеног објекта, двориште заједнице етажних власника, двориште школског објекта, те балкон/тераса у стамбеном објекту. Грађани пријаве могу поднијети у шалтер сали Општинске управе. Након истека рока за пријаве, комисија ће обићи локације пријављених кандидата и донијети одлуку о избору. Критерији приликом одлучивања биће: одржавање и његовање биљака и земљишта, вриједност биљног покрова, естетски угођај и амбијент, те уложени труд и креативност. За побједнике су предвиђене новчане награде.