Одјељење за локални економски развој и друштвене дјелатности Општинске управе општине Прњавор обавјештава да USAID/Sweden FARMA II позива домаће квалификоване производне организације да доставе захтјеве за додјелу бесповратних средстава за побољшање конкурентности у секторима пчеларства и перадарства. Захтјеви морају бити достављени електронски путем имејла: [email protected] и у штампаној форми у једно од канцеларија USAID/Sweden FARMA II пројекта (Сарајево, Тузла или Бања Лука) најкасније до 16:00 часова на дан 5. јуна 2017. године. USAID/Sweden FARMA II ће организовати информативне састанке на којим ће се заинтересованим организацијама пружити све информације и упутства за подношење захтјева за бесповратна средства. Све заинтересоване организације се позивају да присуствују једном од ових састанака (долазак потврдити путем имејла до 5. маја у 11:00 сати). Напомињемо да позив није отворен за индивидуалне пољопривредне произвођаче (физичка лица). Све додатне информације заинтересовани могу пронаћи на страници: http: //farmabih.ba/.