У склопу Пројекта бањске рехабилитације ратних војних инвалида и чланова породица погинулих бораца Одбрамбено – отаџбинског рата Републике Српске, који проводи Министарство рада и борачко – инвалидске заштите, 18 лица са подручја општине Прњавор путује 9. септембра на десетодневни третман у ЗТЦ „Бања Врућица“, Теслић. Полазак је планиран у 8 часова и 30 минута испред старе зграде Општинске управе општине Прњавор, а повратак 19. септембра у 10 часова испред хотела „Посавина“ ЗТЦ „Бања Врућица“, Теслић. Комисија за избор корисника бањске рехабилитације, при Одјељењу за борачко-инвалидску и цивилну заштиту након проведеног јавног конкурса сачинила је листу изабраних корисника, на коју је сагласност дало Министарство рада и борачко инвалидске заштите. Средства за превоз изабраних корисника обезбијеђена су у општинском буџету. Пројектом бањске рехабилитације ратних војних инвалида и чланова породица погинулих бораца Одбрамбено-отаџбинског рата РС за 2018. годину биће обухваћено до 600 особа, а општини Прњавор је припало 18 мјеста. Реализација Пројекта бањске рехабилитације је почела 1. маја и трајаће до 30. септембра, а одлазак корисника се одвија у смјенама сваких десет дана по утврђеним списковима.