Начелник општине Прњавор др Синиша Гатарић обишао је радове на асфалтирању дионице пута у мјесној заједници Горњи Смртићи. „Данас у Горњим Смртићима асфалтирамо дионицу пута дужине 555 метара и ширине четири метра. Ради се о дионици пута која повезује два асфалта у Смртићима и ове активности планиране су још у децембру мјесецу када је  скупштина усвојила програм“, рекао је начелник Гатарић. Он је нагласио да ће догодине ово што је остало незавршено, у потпуности завршити. Представник Грађевинског одбора, Бране Ђурић, захвалио се начелнику општине што је и поред тешке финансијске ситуације и многобројних потреба, нашао простора да асфалтира дио овог пута, као и да вјерује у обећање о завршетку радова у читавој дужини који су планирани за наредну годину.