Становници Штрбаца-засеок Мусе, од данас су богатији за пола километра асфалтираног путног правца. Тим поводом посјетио их је и начелник општине Прњавор, др Синиша Гатарић.

“Прије мјесец дана започели смо земљане радове на овом путу дужине 1.800 метара, а тада смо обећали да ће ускоро бити постављен и асфалт. Као што видите, ми смо наше обећање испунили”, казао је Гатарић.

Он је додао да ће поред свих кућа које се налазе уз овај дио пута бити постављен асфалт, јер је у плану да се у наредном периоду асфалтира и пут према Јусуповићима, те да се споји са том дионицом.

Мјештанин засеока Мусе, Слободан Радуловић, захвалио се начелнику општине Прњавор на урађеном послу, истакавши да је овај дио пута веома битан.

“Дуго смо чекали овај дан и захваљујемо се нашем начелнику јер је поред свих проблема успио да обезбиједи средства за асфалтирање”, казао је Радуловић.

Постављање асфалта на поменутој дионици пута коштало је око 30.000 КМ, а новчана средства је обезбиједила општина Прњавор.

Гатарић је рекао и да су у току радови на припремама за асфалтирање пута у Сегићима, те изразио наду да ће се и ова дионица пута ускоро модернизовати, јер је веома важна за становнике овог дијела општине Прњавор, а спаја и више општина.

prnjavorlive.info