У мјесној заједници Печенег Илова асфалтирано је 650 метара локалног пута, на дионици од Малешевића према Сувајцима. Ова пут повезује Печенег са Горњом Иловом, а завршетак радова обишао је начелник општине Прњавор др Синиша Гатарић. „У програму изградње и модернизације локалне путне мреже планирали смо асфалтирање овог пута и оно што смо обећали мјештанима ове мјесне заједнице то смо и испунили“, рекао је начелник општине Прњавор др Синиша Гатарић и додао да је вриједност радова 55.000 КМ.  Начелник је рекао, да се на овом неће стати и да се у неком наредном периоду планира даља модернизација оног пута.

Мјештани Печенег Илове изузетно задовољни, кажу да без модернизованих путева ни нема села више немају напретка.  „Ово је разлог да прије свега млађе генерације задржимо у селима. Лакше нам је доћи до града, лакше је и пољопривредницима и школарцима и свима. Начелник Гатарић је испоштовао све што је обећао“, рекао је Раденко Ђукић, мјештанин Печенег Илове.