На 48. редовној сједници СО Прњавор, која ће бити одржана у уторак, 5. јула, наћи ће се 12 тачака дневног реда. Одборници ће између осталог расправљати о приједлогу Одлуке о допунама Одлуке о начину расподјеле финансијских средстава политичким странкама из буџета Општине Прњавор, приједлог Одлуке о утврђивању нацрта измјене и допуне дијела Регулационог плана пословно-туристичке зоне „Вијака“, приједлог Одлуке о висини вриједности непокретности по зонама на територији општине Прњавор, приједлог Одлуке о продаји гараже, приједлог Одлуке о оснивању Јавне установе Дјечији вртић „Наша радост“ Прњавор, приједлог Одлуке о утврђивању критеријума за избор и именовање директора у Јавној установи Дјечији вртић „Наша радост“ Прњавор и расписивању јавног конкурса, приједлог Одлуке о усвајању Стратегије водоснабдијевања на подручју општине Прњавор за период 2016-2020. године, те приједлог Одлуке о утврђивању назива улица.

На новом скупштинском засједању ће се наћи још и Одлуке, рјешења и закључци имовинско-правне службе, Информација о стању у невладином сектору на подручју општине Прњавор, Информација о реализацији Програма развоја цивилне заштите у области заштите и спасавања општине Прњавор, те бити именована Комисија за спровођење поступка по Јавном конкурсу за избор и именовање директора Јавне установе Дјечији вртић „Наша радост“ Прњавор.