На 44. редовној сједници, одборници Скупштине општине Прњавор, расправљаће сутра о 20 тачака дневног реда. На скупштинском засједању ће се између осталог наћи приједлог Одлуке о додјели награда и признања у 2016. години поводом 24. марта  – Дана општине Прњавор, приједлог Одлуке о висини накнаде за уређење градског грађевинског земљишта, приједлог Одлуке о измјени Одлуке о додјели пословних простора и објеката на привремено коришћење, приједлог Одлуке о додјели објеката, подрумских просторија и земљишта на привремено коришћење, приједлог Одлуке о додјели подрумских просторија на привремено коришћење, приједлог Одлуке о измјенама и допунама Одлуке о комуналним таксама, приједлог Одлуке о додјели на коришћење пословног простора и земљишта Општинској организацији Црвеног крста Прњавор, приједлог Одлуке о додјели на коришћење пословних просторија Борачкој организацији општине Прњавор, приједлог Одлуке о начину и условима продаје непокретности (к.ч. бр. 740/30 к.о. Поточани) у својини општине Прњавор, те приједлог Одлуке о давању овлашћења начелнику општине за потписивање Анекса Споразума о реализацији пројекта Повелич.

Пред одборницима локалног парламента ће се наћи и Извјештај о пословању КП “Водовод” а.д. Прњавор за период 01.01-31.12.2015. године са финансијским показатељима, Извјештај о реализацији Програма изградње, модернизације и реконструкције инфраструктурних објеката на подручју општине Прњавор за 2015. годину, Извјештај о реализацији Програма одржавања локалне путне мреже за 2015. годину, Извјештај о реализацији Програма одржавања објеката заједничке комуналне потрошње за 2015. годину, Извјештај о коришћењу новчаних средстава за унапређење пољопривредне производње у 2015. години, Извјештај о коришћењу новчаних средстава прикупљених на основу прихода од посебних водних накнада у 2015. години, Извјештај о реализацији Плана утрошка средстава за техничко опремање Територијалне ватрогасне јединице, изградњу објеката које користи Територијална ватрогасна јединица за своје активности и чување ватрогасне опреме за 2015. годину као и План уторшка средстава за техничко опремање Територијалне ватрогасне јединице, изградњу објекта које користи Територијална ватрогасна јединица за своје активности и чување ватрогасне опреме за 2016. годину.

На сутрашњем скупштинском засједању ће се расправљати и о Одлуци, рјешењима и закључцима Имовинско-правне службе, Нацрту Одлуке о проширеним правима социјалне заштите у општини Прњавор за 2016. годину, те именовати чланови Комисије за спровођење јавног надметања.