U nedjelju, 24. aprila biće održana 21. Vaskršnja manifestacija u organizaciji Opštine Prnjavor, Centra za kulturu i Srpsko prosvjetnog i kulturno društva „Prosvjeta“.

Kulturno – umjetnički program počinje u 16.00 časova u Centru za kulturu,  nastupom više dječijih folklornih sekcija (JU Muzička škola „Konstantin Babić“, Dječiji vrtić „Mikilend“, Dječiji vrtić „Bambi“, GKUD „Pronija“, dječiji ansambl i dječiji ansambl, SPKD „Prosvjeta“).

Od 18.00  časova predviđen je izbor najljepšeg i najjačeg jajeta, a pola sata kasnije nastupiće članovi SPKD „Prosvjeta“ sa gostima iz Gradskog kulturno umjetničkog društva /GKUD/ „Pronija“  Prnjavor i KUD „Dušan Stanković“  Čečava.

Koncert, kao drugi dio vaskršnje manifestacije, održaće se na gradskom trgu.

U  19.00 časova  nastupiće mlada rok grupa „Deminutiv“ iz Prnjavora, a od  20.30 časova  orkestar „To je to“, Slavoljuba Petrovića Caleta.

U povodu obilježavanja vaskršnjih praznika biće obustavljen saobraćaj na parking prostoru ispred Robne kuće „Prima“  u subotu, 23. aprila od 07.00 časova do nedjelje,  24. aprila u 24.00 časa.