ПОЗИВ ПРИВРЕДНИЦИМА НА XI СЈЕДНИЦУ ПРИВРЕДНОГ САВЈЕТА У ПРОШИРЕНОМ САСТАВУ

Начелник општине Прњавор позива све привреднике са подручја општине Прњавор на XI сједницу Привредног савјета у проширеном саставу, која ће бити одржана 04. јуна, са почетком у 11.00 часова, у просторијама прњаворског Центра за културу.

Тема састанка биће анализа посљедица пандемије вируса “COVID-19” на пословне субјекте општине Прњавор, те мјере подршке локалној привреди.

ТОМАШ ГОСТ У ЕМИСИЈИ “СРПСКА ДАНАС”

Командант Општинског штаба за ванредне ситуације и начелник општине, Дарко Томаш биће гост у емисији “Српска данас”, данас од 17:00 часова.

У програму Радио Телевизије Републике Српске, Томаш ће говори о тренутној ситуацији на подручју општине Прњавор, у вези са пандемијом вируса корона.

КОНФЕРЕНЦИЈА ЗА НОВИНАРЕ У 11:30 ЧАСОВА НАКОН СЈЕДНИЦЕ ШТАБА

Сједница Општинског штаба за ванредне ситуације биће одржана данас (сриједа) у 10:00 часова. Конференцију за новинаре можете пратити од 11:30 часова уживо на фејсбук страници Општинске управе Прњавор.

ТОМАШ ВЕЧЕРАС ГОСТ ЦЕНТРАЛНИХ ВИЈЕСТИ АТВ

Командант Општинског штаба за ванредне ситуације и начелник општине, Дарко Томаш биће гост Централних вијести АТВ, вечерас од 19:00 часова.

У програму Алтернативне телевизије, Томаш ће говори о тренутној ситуацији на подручју општине Прњавор у вези са пандемијом вируса корона.

ДАНАС СЈЕДНИЦА ШТАБА, КОНФЕРЕНЦИЈА ЗА НОВИНАРЕ У 11:30 ЧАСОВА

Сједница Општинског штаба за ванредне ситуације биће одржана данас (четвртак) у 10.00 часова.

Обраћање команданта Штаба и начелника општине, Дарка Томаша можете пратити од 11:30 часова уживо на фејсбук страници Општинске управе општине Прњавор.

ДАНАС СЈЕДНИЦА ШТАБА, КОНФЕРЕНЦИЈА ЗА НОВИНАРЕ У 11:30 ЧАСОВА

Сједница Општинског штаба за ванредне ситуације биће одржана данас (уторак) у 10.00 часова.

ТОМАШ СУТРА У ПРОГРАМУ РТРС-A

Командант Општинског штаба за ванредне ситуације и начелник општине, Дарко Томаш гостоваће сутра у програму РТРС-а од 9.00 часова, гдје ће говорити о пресјеку стања у вези са вирусом корона на подручју општине Прњавор.

У ТОКУ СЈЕДНИЦА ОПШТИНСКОГ ШТАБА ЗА ВАНРЕДНЕ СИТУАЦИЈЕ, КОНФЕРЕНЦИЈА ЗА НОВИНАРЕ НАКОН СЈЕДНИЦЕ

У току је сједница Општинског штаба за ванредне ситуације на којој се разматра тренутна епидемиолошка ситуација на подручју општине Прњавор.

Обраћање команданта Штаба, Дарка Томаша након сједнице, можете пратити након сједнице уживо на фејсбук страници Општинске управе општине Прњавор.

У ТОКУ СЈЕДНИЦА ОПШТИНСКОГ ШТАБА ЗА ВАНРЕДНЕ СИТУАЦИЈЕ, КОНФЕРЕНЦИЈА ЗА НОВИНАРЕ У 11:00 ЧАСОВА

Обраћање команданта Штаба, Дарка Томаша након сједнице, можете пратити од 11:00 часова уживо на фејсбук страници Општинске управе општине Прњавор.

У ТОКУ СЈЕДНИЦА ОПШТИНСКОГ ШТАБА ЗА ВАНРЕДНЕ СИТУАЦИЈЕ, КОНФЕРЕНЦИЈА ЗА МЕДИЈЕ У 11:30 ЧАСОВА

Обраћање команданта Штаба, Дарка Томаша након сједнице, можете пратити од 11:30 часова уживо на фејсбук страници Општинске управе општине Прњавор.