Гласовима грађана изабрана су најуређенија дворишта на подручју општине Прњавор за ову годину.

Титулу „најуређенијeг“ добили су двориште Красић Драгана у категорији приватно двориште, двориште ЈУ Дјечији вртић „Наша радост“ у категорији двориште организације и јавне установе, Излетиште „Ивел“ у категорији двориште пословног субјекта, балкон Николић Силване у категорији балкона и домаћинство Сибинчић Славена у посебној категорији домаћинство на селу у циљу промоције пољопривредне производње и живота на селу.

За побједнике су обезбјеђене новчане награде. О термину преузимања награда, власници најуређенијих дворишта биће обавјештени у наредним данима.

Ове године правила такмичења „Избор најуређенијег дворишта“ су била измјењена, због тренутне епидемиолошке ситуације и кандидати су своја дворишта пријављивали електронским путем. Побједнике су изабрали грађани гласајући на фејсбук страници начелника општине, Дарка Томаша.